Mini VDS
CPU
1 Core
RAM
1 GB
HDD
20 GB
Trafik
100 GB
$ 799 /Ay
26262 /Ay
Midi VDS
CPU
2 Core
RAM
2 GB
HDD
40 GB
Trafik
100 GB
$ 2899 /Ay
95287 /Ay
Maxi VDS
CPU
4 Core
RAM
4 GB
HDD
100 GB
Trafik
200 GB
$ 4999 /Ay
1.64312 /Ay
Mega VDS
CPU
4 Core
RAM
8 GB
HDD
200 GB
Trafik
500 GB
$ 6999 /Ay
2.30050 /Ay
Ultra VDS
CPU
8 Core
RAM
16 GB
HDD
500 GB
Trafik
1000 GB
$ 12999 /Ay
4.27264 /Ay

Sanal Sunucu Ortak Özellikleri

Yüksek Performanslı Sunucular

Intel Xeon işlemciler, RAID SAS Diskler, ECC registered bellekler... Yüksek performans ve kesintisiz bir hizmet için en kaliteli donanımlar...

Esnek Yapı

İhtiyacınız olan sunucu paketini seçin, ek kaynak ihtiyacı duyduğunuzda sunucunuzu kolayca yeni konfigürasyona taşıyın.

Online Yönetim

Sunucunuzu durdurma, yeniden başlatma gibi güç yönetimi işlemlerini "Hesap Yönetimi" sayfasından anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

%99.9 Uptime garantisi ile sunucunuza kesintisiz erişim sağlayın.

İhtiyaca Göre Ölçeklendirilebilen Esnek Yapı

İhtiyaca Göre Ölçeklendirilebilen Esnek Yapı

Yukarıdaki paketlerden ihtiyacınıza en yakın olduğunu düşündüğünüz paketi seçtikten sonra bir sonraki adımda Çekirdek sayısından RAM miktarına, Depolama miktarından Trafik miktarına kadar tüm kaynakları tam da ihtiyacınız olduğu şekilde yapılandırabilirsiniz.

Yapılandırdığınız sunucunun tüm kaynaklarını dilediğiniz zaman tekrar sunucu değiştirmeden arttırabilirsiniz.

SSl Sertifikaları

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal sunucular ile ilgili en sık karşılaşılan sorular ve yanıtları

Kesinlikle Hayır. Sanal Sunucu hizmetlerimizde satın aldığınız kaynak tamamen size tahsis edilir. Bu nedenle Sanal Sunucu hizmetlerimizde neredeyse fiziksel sunucu ile aynı performans elde edersiniz.
Sanal Sunucu hizmetlerimizde Windows, CentOS, CloudLinux, Debian ve Ubuntu dağıtımları ve tüm sürümlerini desteklemektedir. Bu işletim sistemlerinin dışında farklı bir işletim sistemi ihtiyacınız var ise onlar da destek kapsamımızda ve bu konuda kurumsal satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, ve sözleşmemize aykırı olmayan her türlü uygulamayı ve web sitesini sanal sunucunuzda barındırabilirsiniz.
Sanal Sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir. Sanal sunucunun kurulumları ve konfigürasyonu tamamladıktan sonra müşteriye teslim edilir. Sanal sunucu yönetimi, fiziksel sunuculara göre cok daha kolaydır. Müşteri kontrol paneller aracılığıyla sitelerini ve sunucusunu yönetebilir. Müşterimiz zor durumda kaldığı durumlarda iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olunulmaktadır.
Ödeme onaylandıktan sonra, sunucu konfügirasyonuna bağlı olarak 1-6 saat içinde teslim edilecektir. Sunucu erişim bilgileriniz e-posta ile tarafınıza iletilecektir.

Sunucu seçiminde kararsız mı kaldınız?

Bize ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin, size ihtiyacınıza uygun sunucuyu yapılandıralım.